Info

Piusa Savikoja lahtiolekuajad


Oktoober-veebruar       E, T, K, N, R, L, P       11.00-17.00

Märts-september         E, T, K, N, R, L, P       11.00-18.00

25. juuni- 31. juuli         E, T, K, N, R, L, P       10.00-19.00

NB!  Kui savikoda on mõnel päeval suletud või on meil lühendatud tööpäev, kajastame seda kodulehel, Google infos ja savikoja uksel.Tähelepanu! Lahti- ja kinniolekud detsembris ja jaanuaris:

24.12 oleme avatud 11.00-14.00

25.12; 26.12 oleme suletud

31.12; 01.01; 02.01 oleme ka suletud


Toodete hindadest

 

Hind kujuneb töö mahukusest, keerukusest, tähtajast, materjalist, kogusest, riiklikest maksudest, igasugustest ettevõttega seotud kuludest ja ka sellest, milline see lõpuks valmiskujul välja näeb. 

Igal asjal on mõistlik garantiiaeg. Kui meie töö seletamatutel asjaoludel teil katki läheb, võta kindlasti ühendust, me kas vahetame sarnase terve vastu välja või teeme uue, kokkuleppe puudumisel tagastame raha.


Pitsid   5-7 €

Kruusid  10-20 €

Pudrukausid  10-20 €

Taldrikud  9-20 €

Suuremad kausid  20-85 €

Vaasid  5- 125 €

Ahjupotid  20-50 €

Leivavormid  25-35 €

Kannud  10-45 €

Kellad  30-100 €

Hansapudel pitsiga  23 €

Suhkru-, mee- ja võitoosid  20-26 €

Peekrid  14-20 €

Alused  30-100 €

Portselanist nõud  10-100€

Piusa Savikoja kinkekaardid  25 €, 50 €, 100 €

(Realiseerimisaeg 1 aasta)Tellimustest


Tellimuste täitmise aeg on vähemalt 1 kuu, aga väiksemamahulisi töid on võimalik valmis saada ka varem. Kui vähegi võimalik, lükkame tellimuse täitmise talveperioodi. Väga lühikese tähtajaga soovide täitmine on seotud igasugu riskidega ja ka võimalusega, et see jääbki asja katkiminemise tõttu täitmata.

SOOVITUS!  Kui soovite soetada terviklikku komplekti, soovitame tellida või osta terve komplekt korraga, sest aja jooksul muutuvad meil materjalid ja ka meie oskused.

Kui tellitu ei vasta teie ootustele, ei ole te kohustatud seda välja ostma. Kui esemetel pole peal kirjasid ega logosid, jäävad need meile lihtsalt käsimüüki ja teile proovime tähtaja puudumisel valmistada uued tooted. Kui esemetel on aga peal spetsiifilised kirjed või logod, võiks nendega leppida nii nagu nad on. Praaktöid me teile ei pakuks ja väheseid värviäpardusi kahjuks ikka juhtub.

VEEL!  Kui me oleme teie tellimuse vastu võtnud, aga lubatud tähtajaks pole  teiega ühendust võetud, olge head helistage või kirjutage meile. Vahest oleme kogemata teie kontakti kas valesti kirjutanud või on see kaotsi läinud või on miski muud juhtunud. Palun, andke endast märku!Postipakiga kauba saatmine


Meil ei ole e-poodi, sest tooted pole püsiva väljanägemisega ja oma tegemiste tõttu ei jõuaks seda hallata, aga mitte väga suuremahulisi tellimusi saadame Itella Smartposti pakiautomaatidesse üle Eesti. 

Te saaksite galeriist ”Viimased ahjutäied” valida välja toote (tootenumbri) ning meiega kontakti võtta.  Teistest galeriidest saaksite huvi all oleva eseme lasta valmistada.  Neid töid me aga üks ühele kindlasti järgi ei tee ja enne teile asja saatmist, teeme sellest foto ning saadame teile. Tavaliselt on tellimuse tähtaeg üks kuu. Suvel võib tähtajast kinnihoidmine olla keeruline ja teinekord on see keeruline ka seetõttu, et meil pole parasjagu sobivat materjali. 

 

Arve paneme pakiga kaasa ja tellimusele lisandub saatmis- ja pakendamis-kulu 5 €.

Kui asi jõuab teieni katkisena, võta meiega kindlasti ühendust, saada meile sellest mailile, Facebooki või telefoninumbrile foto. 

Katkise asja eest teie tasuma ei pea.Väike, kuid üsna mõnus valik meie töid on väljas


Põlva Kaubamaja Toiduaidas, Kesk 10

Tartus Tähe tänav 39 Mikkeli galeriis

Kohalikes infopunktides ja muuseumidesGrupijuhtidele

 

Kui teie grupp soovib näha savikoja külastuse ajal poti treimist ja kuulda veidi savitööst, tuleb oma külastuse aeg kokku leppida. 

Soovime keraamikateemalise sissejuhatuse ja näidistreimise eest 1 € külastaja kohta. Grupi suurus võiks olla alates 10. inimesest ja aega tuleks planeerida vähemalt pool tundi.

Külastuse registreerimine:   signe@savikoda.ee     tel. +372 5233316     

                                                                                         +372 5101783Laadainfo


Planeerime käia igal aastal Seto Kuningriigipäeva laadal (see üritus on Setomaa erinevais paigus ja toimub igal aastal augusti esimesel laupäeval) 

 ja Lindora laadal (toimub igal aastal 28. oktoobril Lindoras ja laadakoht asub Piusast u 10 km Võru suunas). Neil päevil on savikoda Piusas suletud.


Detsembris tahaksime minna oma totsikuid müüma Lõunakeskuse jõululaadale. Meid võiks leida Rimi kassade lähedalt koos mee, mahlade-glögide ja Tsooru pottidega. Aga kahjuks puudub meil ikka veel info, kas see laat viiruspuhangu tõttu peetakse või mitte.


Teised laadad paneme kodulehele, savikoja uksele ja Google infosse üles siis, kui nendes osalemises kindlad oleme.

Teadmiseks neile, kes arvavad, et meil on lihtne elu või hoopiski, et meil ei ole lihtne elu


Meie ettevõtmine oli 2016. aastani tegutsenud ilma projekte kirjutamata. Põhjuseks oli laiskus, suutmatus ja tahtmatus. Viitsisime, oskasime ja tahtsime teha potikese, kuhu heatahtlikud külastajad said ja saavad edaspidigi miskit poetada.

Aitäh meie toetajatele!


2016. aasta novembris proovisime ja taotlesime ehitustöödele Piiriveere Liidri toetust. Meie taotluse rahuldamise otsus tuli positiivne ja Piusa Jaamahoone remonditöid toetati 60% ulatuses. Aitäh kogu Euroopa rahvale!

Tegemiseks läks nelja akna ja ühe ukse vahetus, katuse vahetus, fassaadi parandustööd ja savikoja veevärk. Ehitustööd said tehtud 2018 aastal.


2019 aastal kirjutasime Piiriveere Liidrisse projekti ” Inventar Piusa Savikoja õppeklassi”. See näeb ette savikotta uue keraamika-põletusahju soetamist, õppeklassi potikedra ostmist ja kraanikausi alla setiti paigaldamist. Projekti rahastust toetatakse 60% ulatuses. Aitäh jällegi kogu Euroopa rahvale! 

Selle projekti kavatseme ellu viia 2021 aasta suvel.


Piusa Savikoja sünnipäeva tähistame 15. juunil 


 

© Piusa Savikoda